Ustřihnout vlasy a jít ven

5. září 2011 v 12:44 | fijalka |  marťani lížou led
Jak to na mě příde, musim udělat jednu z těhle věcí. V souvislosti s mym současnym naladěnim a obavama, že spustim nevratný procesy, pro který možná eště neni ten správnej čas, sem se uspokojila aspoň na vlasech.


Stejně před sudym létem přichází mezifáze, když je mi dvouletá perioda dlouhá a předlouhá, ufiknu to aspoň částečně. Ufiknout vlasy je jako sundat zimní kabát a uložit ho do sklepa, jako umejt se po šesti dnech v nemoci, jako ucejtit na konci srpna nebo na začátku září první chladivej podzimní vzduch, jako vydrbat vanu, odloupnout strup (eště se mu nechce), sundat si boty po celym dni, převlíknout postel, jako vejít letos poprvý do moře.

Tak sem to s pomocí ustřihla a vyšli sme si podél koní (eště se nevrátili) a koní (ty zadní tam sou furt) a podél rybníka a pod velikym mostem a vedrem do www.musta-koira.cz, kde dřív byla Slaninova www.moje-hospoda.cz (tak tedle jeho název se mi vůbec nelíbí - "tonej" mi příde stejně pokleslý jako AAA, samý kecy, udělat dojem, a jedem né na 100, ale na 150 %, to snad nemá zapotřebí).

Černej pes nezklamal, obsluha fajn a jídlo výborný, děte tam. Jediná poskvrnka byl občasnej smrad, co přicházel od sousedky natěračky, kerá přes poledne natírala z druhý strany plot (od mýho crème brûlée asi 1 metr).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama